Naujausi skelbimai

Pardavimų vadybininkas (ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 2415

Darbo skelbimo numeris

2415

Darbo aprašymas

• Esamų klientų aptarnavimas ir naujų paieška;
• Didmeninė prekyba tvirtinimo elementais;

Reikalavimai

• panašaus darbo patirtis;
• rusų kalbos žinios;
• vairuotojo pažymėjimas;
• geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• komunikabilumas, savarankiškumas, atsakingumas;

Įmonė siūlo

• nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
• profesinio tobulėjimo galimybes perspektyvioje užsienio kapitalo įmonėje;

Papildoma informacija

Siūlome darbą jaunam, energingam pardavimų vadybinkui.

CV siųsti su nuoroda Pardavimų vadybininkas (ė)

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2004 m. liepos 15 d.
Įvestas:
2004 m. liepos 8 d.

OMAX Inc. – JAV įmonė, sėkmingai dirbanti (importuoja, eksportuoja) tvirtinimo elementų rinkoje Rusijoje ir pasauliniu mąstu nuo 1991 metų. Pagrindinė būstinė įsteigta Maskvoje, taip pat veikia atstovybės: Vilniuje (Lietuva), Kijeve (Ukraina), Sankt Peterburge (Rusijoje), Giurgiu (Rumunija).
OMAX Inc. eksportuoja tvirtinimo elementus į 18 Europos, Rytų, Centrinės Azijos šalis: Baltarusiją, Kaliningrado sritį, Lietuvą, Latviją, Estiją, Lenkiją, Slovakiją, Vengriją, Slovėniją, Čekiją, Serbiją, Rumuniją, Bulgariją, Kroatiją, Kazakhstaną, Adzeibardžaną, Uzbekistaną, Moldaviją. Planuojama plėstis į Suomijos, Vokietijos, buvusios Jugoslavijos šalių, Albanijos, Armėnijos rinkas.