Naujausi skelbimai

Pardavimų vadybininkas (ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 706

Darbo skelbimo numeris

706

Darbo aprašymas

  • Esamų klientų aptarnavimas ir naujų paieška;
  • Omax Inc. atstovavimas Balkanų regione;
  • Didmeninė prekyba tvirtinimo elementais;
  • Strateginis planavimas;

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas (ekonominis, verslo vadybos);
  • geros anglų ir rusų kalbos žinios;
  • galimybė vykti į komandiruotes ir dirbti Rumunijoje;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • komunikabilumas, savarankiškumas, atsakingumas;

Privalumai:
  • panašaus darbo patirtis;
  • vokiečių kalbos žinojimas;

Įmonė siūlo

  • pilną apmokymą ir paruošimą būsimam darbui;
  • nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
  • profesinio tobulėjimo galimybes;

Papildoma informacija

Siūlome darbą jaunam, energingam pardavimų vadybinkui. Atrinktas kandidatas bus apmokytas ir pilnai paruoštas darbui Rumunijoje.
CV siųsti su nuoroda Pardavimų vadybininkas (ė)

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
12 balandžio 2004
Įvestas:
29 kovo 2004

OMAX Inc. – JAV įmonė, sėkmingai dirbanti (importuoja, eksportuoja) tvirtinimo elementų rinkoje Rusijoje ir pasauliniu mąstu nuo 1991 metų. Pagrindinė būstinė įsteigta Maskvoje, taip pat veikia atstovybės: Vilniuje (Lietuva), Kijeve (Ukraina), Sankt Peterburge (Rusijoje), Giurgiu (Rumunija).
OMAX Inc. eksportuoja tvirtinimo elementus į 18 Europos, Rytų, Centrinės Azijos šalis: Baltarusiją, Kaliningrado sritį, Lietuvą, Latviją, Estiją, Lenkiją, Slovakiją, Vengriją, Slovėniją, Čekiją, Serbiją, Rumuniją, Bulgariją, Kroatiją, Kazakhstaną, Adzeibardžaną, Uzbekistaną, Moldaviją. Planuojama plėstis į Suomijos, Vokietijos, buvusios Jugoslavijos šalių, Albanijos, Armėnijos rinkas.