Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #402274

Pardavimų vadybininkas ( -ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Darbas su esamais klientais;
- Naujų klientų paieška;
- Klientų konsultavimas, įrankių parinkimas, demonstravimas ir pardavimas.

Reikalavimai

- BŪTINA darbo pardavimuose patirtis (su metalo apdirbimo įrankiais - būtų privalumas);
- techninis išsilavinimas (privalumas);
- darbo kompiuteriu pagrindai;
- vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
- aktyvumas, savarankiškumas, puikūs bendravimo įgūdžiai.

Privalumai:
- anglų, vokiečių, lenkų, rusų kalbų žinios.

Įmonė siūlo

- Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą;
- profesinę perspektyvą;
- mokymus;
- draugišką kolektyvą;
- visas socialines garantijas.

Siūlome darbo vietą: Vilniuje
Daugiau informacijos telefonu: 8 671 87213

Darbo skelbimo numeris
#402274
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!