Naujausi skelbimai

Pardavimų vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 3909

Darbo skelbimo numeris

3909

Darbo aprašymas

Naujų klientų paieška;
Darbas su esamais ir potencialiais klientai;
Paslaugų pristatymas, derybos su klientais;
Informacijos paieška ir analizavimas;
Projektų planavimas ir vykdymo kontrolė.

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas arba paskutiniojo kurso studentas (pageidautina - verslo administravimo ir vadybos srityje);
komunikabilumas;
noras ir sugebėjimas dirbti komandoje;
tikslo siekimas ir atsakomybė;
noras mokytis ir tobulėti;
patirtis pardavimų srityje būtų privalumas;
vairuotojo pažymėjimas;
darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

įdomų darbą jaunoje įmonėje ir dinamiškoje rinkoje;
galimybę tobulėti kartu su įmone ir dalyvauti sėkmingos įmonės kūrime;
motyvuojančius priedus prie atlyginimo;
geras darbo sąlygas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2004 m. gruodžio 5 d.
Įvestas:
2004 m. lapkričio 5 d.

UAB "Verslo spaudos centras" - tiesioginės reklamos (tiesiognio pašto) paslaugas teikianti įmonė. Bendrovės specializacija - asmeninių pranešimų, skirtų konkrečiam gavėjui, parengimas ir pateikimas. Klientams siūlome visą spektrą paslaugų: nuo idėjos iki laiško gavėjo!
Įmonės tikslas – tapti pirmu pasirinkimu tiems, kurie nori klientui pateikti bet kokio turinio spausdintą asmeninę žinutę.