Naujausi skelbimai

Pardavimų vadybininkas(-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 107498

Darbo skelbimo numeris

107498

Darbo aprašymas

-Pardavimas tiesiogiai, per socialinius tinklus ir elektronines parduotuves,
-Klientų aptarnavimas,
-Gamybos proceso organizavimas,
-Pardavimų skatinimas ir marketingas,
-Interneto svetainės priežiūra.

Reikalavimai

- Patirtis telemarketingo srityje,
- savęs kaip pardavimų vadybininko suvokimas,
- patirtis pardavimų srityje,
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai,
- vokiečių arba anglų k.

Pageidaujamos charakterio savybės

-Mėgti bendrauti su įvairiais žmonėmis.
-Mėgti parduoti.
-Būtini geri laiko planavimo įgūdžiai.
-Gebėjimas savarankiškai dirbti, pačiam susiformuoti tikslus ir juos pasiekti.
-Orientacija į rezultatą.
-Punktualumas.

Įmonė siūlo

-Įvairiapusę patirtį pardavimų srityse.
-Lankstų darbo grafiką, darbo ritmo ir apkrovimo pritaikymą prie asmeninių aplinkybių, galimybę dirbti namuose.
-Platų profesinių pažinčių ratą.
-Galimybę tiesiogiai įtakoti įmonės veiklą bei paslaugų teikimo būdus.
-Nuo rezultatų priklausantį atlyginimą.
-Karjeros galimybė ateityje pakilti iki įmonės padalinio Lietuvoje vadovo.

Papildoma informacija

Galimybė dirbti namuose – bet kurioje pasaulio vietoje, kur yra internetas, veikia telefono ryšys ir iš kur nesunkiai būtų galima atvykti į susitikimus Kaune, Vilniuje arba Diuseldorfe (Vokietija). Labai kviečiame kandidatuoti veiklius žmones, gyvenančius provincijoje ir ieškančius platesnių savirealizacijos galimybių!

Darbo pradžia – pageidautina kuo greičiau, tačiau tiksli data – susitarimo reikalas.
Informacija paruošta 2011 m. liepos 1 d., galioja iki 2011 m. rugpjūčio 5 dienos.

Pasiteirauti iki 2011 m. liepos 29 d. galima el. paštu info@asmeniska.lt, tel. nr. 8 687 86143, kontaktinis asmuo - Vida Čiuberkienė.

Platesnė informacija apie įmonę ir jos veiklą – www.Asmeniska.lt.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Visa Lietuva
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugpjūčio 4 d.
Įvestas:
2011 m. liepos 4 d.

Asmeniska.lt (www.Asmeniska.lt) – kuria ir parduoda vienetines asmeniškas ir verslo dovanas.

Plečiame savo veiklą ir ieškome