Naujausi skelbimai

Pardavimų vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 107501

Darbo skelbimo numeris

107501

Darbo aprašymas

-Buhalterinių paslaugų pardavimas Lietuvos įmonėms,
-Bendravimas su potencialiais ir esamais klientais aiškinantis jų poreikius bei siūlant įmonės paslaugas,
-Pardavimo proceso organizavimas nuo pirminio kontakto iki sutarties pasirašymo.

Reikalavimai

- Patirtis telemarketingo srityje,
- savęs kaip pardavimų vadybininko suvokimas,
- patirtis pardavimų srityje,
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai,
- geras supratimas apie finansų skyriaus darbo pobūdį organizacijose, kas yra buhalterija; buhalterinio darbo patirtis – didelis privalumas,
- aukštasis išsilavinimas (gali būti siekiamas šiuo metu).

Pageidaujamos charakterio savybės

Mėgti bendrauti su įvairiais žmonėmis.
Mėgti parduoti.
Būtini geri laiko planavimo įgūdžiai.
Gebėjimas savarankiškai dirbti, pačiam susiformuoti tikslus ir juos pasiekti.
Orientacija į rezultatą.
Punktualumas.

Galimybė dirbti namuose – bet kurioje pasaulio vietoje, kur yra internetas, veikia telefono ryšys ir iš kur nesunkiai būtų galima atvykti į susitikimus Kaune, Vilniuje arba Diuseldorfe (Vokietija). Labai kviečiame kandidatuoti veiklius žmones, gyvenančius provincijoje ir ieškančius platesnių savirealizacijos galimybių!

Darbo pradžia – pageidautina kuo greičiau, tačiau tiksli data – susitarimo reikalas.
Informacija paruošta 2011 m. liepos 1 d., galioja iki 2011 m. rugpjūčio 5 dienos.

Papildoma informacija

Pasiteirauti iki 2011 m. liepos 29 d. galima el. paštu info@maninfo.lt, tel. nr. 8 687 86143 arba +49 162 646 3602, skype - ciuberkiene, kontaktinis asmuo - Vida Č. Kumpikienė.

Platesnė informacija apie įmonę ir jos veiklą – www.MANinfo.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Visa Lietuva
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugpjūčio 4 d.
Įvestas:
2011 m. liepos 4 d.

UAB „Management information“ (www.MANinfo.lt) – šiuolaikiška įmonė, moderniomis priemonėmis teikianti finansų valdymo bei buhalterinės apskaitos paslaugas Lietuvos bei užsienio įmonėms. Specializacija – konsultavimas IS diegimuose, ES projektų apskaita, profesionalūs finansų tekstų vertimai, finansinių ataskaitų paruošimas, mokymai. Plečiame savo veiklą ir ieškome