Naujausi skelbimai

Pardavimų vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 9341

Darbo skelbimo numeris

9341

Darbo aprašymas

Pakavimo įrengimų pardavimas.

Reikalavimai

Techniškai mąstantis, išmanantis ir mėgstantis techninę sritį žmogus.
Subrendęs, turintis pardavimų ar darbo su technika (įrengimais) patirtį.
Turintis aukštąjį (aukštesnįjį) išsilavinimą.
Būtinos kompiuterinės žinios; geros anglų kalbos žinios.
Privalumas - nuosavas automobilis.

Įmonė siūlo

Geras darbo sąlygas besiplečiančioje kompanijoje.
Mokymus ir pagalbą pradinėje stadijoje.
Visas socialines garantijas.
Labai patrauklią darbo užmokesčio sistemą, atlyginimą aukštesnį nei rinkos vidurkis.

Papildoma informacija

CV ir motyvacinį laišką galite siųsti adresu: karolis@balticpack.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2005 m. spalio 23 d.
Įvestas:
2005 m. rugsėjo 23 d.

Bendra Lietuvos-Prancūzijos įmonė "Baltic Pack" nuo 1994 m. sėkmingai dirba pakavimo technologijų rinkoje. Įmonė siūlo aukštos kokybės pakavimo medžiagas ir įrengimus ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse bei Rusijoje ir Baltarusijoje.
Mes siūlome įvairius pakavimo būdus ir technologijas, kartu pateikiame kvalifikuotus sprendimus, kaip teisingai juos pasirinkti, suteikiame garantinį įrengimų aptarnavimą.
Daugiau informacijos rasite adresu www.balticpack.lt