Naujausi skelbimai

Pardavimų vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 16183

Darbo skelbimo numeris

16183

Darbo aprašymas

Pardavimų vadybininko pagrindinė ir vienintelė užduotis - apskaitos ir verslo valdymo sistemų tiesioginis pardavimas verslo klientams.
Pardavimo procesas apima: klientų paieškos veiksmų planavimą, klientų paiešką, siūlomų sprendimų pristatymų organizavimą ir vykdymą, derybas su klientu.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas - būtina sąlyga.
Anglų kalbos žinojimas yra reikalingas kasdieniame darbe.
Rusų kalbos žinios yra pageidaujamos.
Ekonominis išsilavimas ir apskaitos išmanymas yra pageidaujamos kandidato savybės.
Darbas su kompiuteriu yra būtina salyga darbui.

Idealias darbo sąlygas. Darbą puikiame kolektyve. Atlyginimo sistemą, pagrįstą rezultatais.
Mes galime garantuoti Jūsų asmeninių siekių realizaciją, bet mes negalime užtikrinti monotonijos darbe.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. lapkričio 28 d.
Įvestas:
2006 m. rugpjūčio 28 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 2000 LTL per mėn.

Columbus IT Partner - tai tarptautinė konsultacinė kompanija, veikianti daugiau nei 20 pasaulio šalių.

Mes siekiame pateikti pilnai integruotas ir išbandytas tarptautinėje rinkoje verslo valdymo sistemas savo klientams. Teikti kvalifikuotas konsultacijas pirmaujančių pasaulyje verslo valdymo sprendimų klausimais.

Columbus IT Partner siūlomų sprendimų strateginė platforma yra Microsoft Business Solutions sistemos.

Kompanijos pagrindinė veiklos sritis yra apskaitos ir verslo valdymo sistemų diegimas. Diegimo procedūra apima :
- įmonės apskaitos ir valdymo procedūrų analizę ir projektavimą;
- apskaitos ir valdymo procesų kompiuterizavimo projektų rengimą;
- apskaitos ir verslo valdymo sistemų Microsoft Business Solution Axapta ir Microsoft Business Solution Navision diegimą, pritaikymą įmonės specifikai;
- apskaitos ir verslo valdymo sistemos Microsoft Business Solution XAL (buvęs Concorde XAL) palaikymas/priežiūra;
- konsultavimo ir priežiūros paslaugos;
- Columbus IT Partner produktų GALAXY INTEGRATION, RETAIL SUITE, ENTERPRISE MANAGEMENT, SERVICE MANAGER ir kitų horizontalių bei vertikalių sprendimų platinimas, diegimas ir pritaikymas.