Naujausi skelbimai

Pardavimų vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 700

Darbo skelbimo numeris

700

Darbo aprašymas

-naujų klientų paieška;
-darbas su esamais klientais;
-užsakymų priėmimas, jų vykdymo kontrolė;
-prekių rezervavimas, sandėliavimas;
-prekių pristatymas;
-kita.

Reikalavimai

lytis - vyras;
amžius - 23-30m.;
išsilavinimas - pageidautina aukštesnysis arba aukštasis (vadyba);
patirtis - min. 1-neri metai pardavimo srityje;
vairuotojo pažymėjimas - B kategorija, patirtis ne mažiau 2 m;
kompiuterinės programos - Mc Word, Mc Excel, Internetas; pageidautina Corel Draw programa;
asmeninės savybės - komunikabilumas, energingumas, sugebėjimas įtikinėti, sugebėjimas dirbti savarankiškai, orientavimasis į rezultatus.

Įmonė siūlo

-darbas jauname, draugiškame kolektyve;
-kita.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
10 balandžio 2004
Įvestas:
26 kovo 2004
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 800 iki 1500 LTL per mėn.

Mes jau eilę metų aktyviai dirbame pakavimo medžiagų srityje. Sėkmingai bendradarbiaujame su lengvosios, maisto, medienos pramonės įmonėmis. Esamas prekių asortimentas platus, tai - juostos, rankovės, termosusitraukianti plėvelė, lipnios juostos, reklaminiai maišeliai. Taip pat gaminame įvairių tipų maišus iš polietileno (LDPE, HDPE) ir polipropileno (CPP, OPP).