Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #27220

Pardavimų vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • tiražuojamo produkto platinimas;
  • užsakomųjų projektų paieška;
  • pasiūlymų ir sutarčių ruošimas;
  • santykių su potencialiais klientais palaikymas, jų poreikių analizė.

Reikalavimai

  • darbo patirtis pardavimų srityje - privalumas;
  • IT srities, pageidautina interneto tehnologijų, išmanymas;
  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • noras ir sugebėjimas greitai mokytis;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • savarankiškumas.

Įmonė siūlo

  • įdomų darbą jaunatviškame kolektyve;
  • įdomius projektus;
  • geras darbo sąlygas ir tobulėjimo galimybes;
  • visas socialines garantijas;
  • nuo darbo rezultatų priklausančius priedus.

Papildoma informacija

  • gali būti paskutinių kursų studentai (lankstus darbo grafikas)

Darbo skelbimo numeris
#27220

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas ar pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.)
Galioja iki:
2007 m. rugpjūčio 3 d.
Įvestas:
2007 m. liepos 3 d.

UAB Dirbtinis intelektas - viena iš pirmųjų bei viena iš nedaugelio Lietuvos informacinių technologijų įmonių, taikanti internetines technologijas Verslo Valdymo Sistemų kūrime ir naudojime. Įmonė kuria, projektuoja, prižiūri ir vysto specializuotas IT sistemas, diegia naujausias IT technologijas, automatizuoja klientų veiklos procesus, siūlo efektyvius IT sprendimus, geriausiai atitinkančius kliento poreikius.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!