Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #34454

Pardavimų vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Darbas su įmonių vadovais. Paslaugų pristatymas, konsultavimas ir pardavimas. Naujų klientų paieška. Sutarčių sudarymas.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas. Komunikabilumas, respektabili išvaizda, mokejimas dirbti komandoje ir savarankiškai. Nemažesne 5 metų patirtis pardavimų srityje

Gerą, laiku mokama atlyginimą ir premijas. Naujų ir senų darbuotojų periodinius apmokymus. Karjeros galimybes. Siūlome įdomų ir perspektyvų darbą draugiškame kolektyve.

Papildoma informacija

Mes siūlome darbą su paslaugomis, neturinčiomis analogų Lietuvoje.

Darbo skelbimo numeris
#34454
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!