Naujausi skelbimai

Pardavimų vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 3426

Darbo skelbimo numeris

3426

Darbo aprašymas

Kompanijai, jau daugiau nei 10 metų užsiimančiai prekyba filtrais automobiliams bei pramonės įmonėms, darbui Kaune reikalingas

PARDAVIMŲ VADYBININKAS

Darbo pobūdis: pardavimų organizavimas, rinkos analizė, ryšių su klientais (vartotojais ir platintojais) palaikymas ir plėtra.

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas (pageidautina techninis)
darbo patirtis automobilių detalių ar panašių techninių produktų pardavimų srityje
anglų arba vokiečių k. žinios
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
aktyvumas, savarankiškumas,
vairuotojo pažymėjimas

Įmonė siūlo

rezultatus atitinkantį atlyginimą, darbą draugiškame.

Papildoma informacija

Laukiame Jūsų CV su nuoroda "Pardavimų vadybininkas (filtrai)"

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
ne visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2004 m. spalio 24 d.
Įvestas:
2004 m. rugsėjo 29 d.

Personalo konsultavimo centras "Nova Lux" teikia personalo paieškos, atrankos, darbuotojų įvertinimo paslaugas. Organizuoja seminarus, mokymus.