Naujausi skelbimai

Pardavimų vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308618

Darbo skelbimo numeris

308618

Darbo aprašymas

  • Įmonės gamybos galimybių prezentacija;
  • Naujų užsakovų ir projektų gamybos cechui paieška;
  • Technologinės dokumentacijos analizė, gaminių sąmatų skaičiavimas, komercinių pasiūlymų rengimas;
  • Derybų vedimas, sutarčių rengimas;
  • Projekto rezultatų analizė;
  • Interneto svetainės palaikymas.

Reikalavimai

  • 3 metų darbo patirtis gamybinėje įmonėje (laivų statyba arba metalo konstrukcijos būtų didelis privalumas);
  • 2 metų darbo patirtis pardavimų srityje;
  • Komunikabilumas, iniciatyvumas, gebėjimas pristatyti įmonės įvaizdį;
  • Anglų ir/ ar vokiečių, rusų kalbų žinios;
  • Aukštasis ekonominis, vadybos arba techninis išsilavinimas.

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą patikimoje, augančioje įmonėje;
  • Draugišką ir palaikančią komandą;
  • Galimybę realizuoti savo profesines ambicijas;
  • Tobulėjimo galimybes, konkurencingą atlygį.

Papildoma informacija

Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 10 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 12 d.

Lietuvoje registruota įmonė UAB Suerteksa savo veiklą plečianti laivų statybos, jūros vėjo jėgainių ir naftos platformų, bei plieno konstrukcijų gamybos rinkose. Kaip subrangovas Suerteksa atlieka darbus užsakovo gamybiniuose plotuose arba kaip gamintojas savo ceche Klaipėdoje. Papildomi darbai - plieno pjovimas, Lietuvos ir užsienio klientams.