Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #313017

Pardavimų vadybininkas – konsultantas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- kokybiškas klientų konsultavimas ir aptarnavimas,
- komercinių pasiūlymų ir projektų rengimas,
- užsakymų vykdymo priežiūra ir atsiskaitymų kontrolė,
- prekių ekspozijos ir sandėlio priežiūra.

Reikalavimai

- atsakingumas, komunikabilumas, pareigingumas,
- darbo patirtis su šildymo sistemomis (privalumas, bet nebūtina),
- projektavimo įgūdžiai (privalumas, bet nebūtina).
- B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

- įdomų darbą draugiškoje komandoje,
- visas galimybes augti ir tobulėti,
- konkurencingą atlyginimą.

Darbo skelbimo numeris
#313017

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 5 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 24 d.

UAB „Degis“ jau seniai žino, kaip suprojektuoti ir pastatyti židinį Jūsų namuose. Dauguma įmonių siūlo židinių projektavimo ir montavimo darbus, kuriuos dažnai atlieka kiti. Mes tai darome patys ir garantuojame už savo atliktą darbą.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti labai platų paslaugų ir prekių spektrą. Ilgametė patirtis ir didelis medžiagų pasirinkimas leidžia mums pasiūlyti Jums tai, kas labiausiai atitinka Jūsų poreikius.

Senoliai tikėdavo, kad ugnyje gyvena namų darnos, šeimos ir buities globėja Gabija. Mes irgi puikiai nutuokiame, kad židinys nėra tik namų puošmena. Jis dar ir šilumos, ir jaukumo garantas. Mes žinome kaip suderinti interjerą, šilumą ir jūsų norus. Jums pageidaujant suprojektuosime židinį pagal jūsų poreikius ir pateiksime židinio interjere vizualizaciją 3 D formatu. O jei jau patys žinote ko Jums reikia, tuomet drąsiai galite rinktis iš mūsų siūlomų prekių, nes galime pasiūlyti visas reikalingas statybines priemones židiniams, kaminus ar krosneles. Siūlome tik patikrintus ir patikimus prekės ženklus, sertifikuotas medžiagas.

UAB „Degis“ komandoje dirba kvalifikuoti specialistai, kurie visada noriai padės Jums apsispręsti, išsirinkti ar pasiūlys labiausiai tinkamas medžiagas.

Kurkime savo namus ir kurkime juose židinius.

Daugiau