Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1093103

Pardavimų vadybininkas / užsakymų administratorius(-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Prekių užsakymų priėmimas ir savalaikis jų pristatymas klientams;

  • užsakymų vykdymo kontrolė;

  • transporto paieška ir planavimas;

  • užsakymų administravimas el. prekybos platformoje;

  • darbas įmonės vidaus apskaitos sistemomis;

  • bendravimas su klientais prekių užsakymų vykdymo klausimais;

  • ataskaitų ruošimas ir analizė.

Reikalavimai

  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);

  • mokėjimas dirbti buhalterinėmis programomis, Axapta - privalumas;

  • patirtis dirbant internetinės prekybos turinio valdymo sistema (Magento, Prestashop, Opencart ar kt.) – privalumas;

  • analitinis, loginis mąstymas, greita orientacija;

  • aukštasis (aukštesnysis) išsilavinimas;

  • gebėjimas dirbti komandoje;

  • komunikabilumas ir motyvacija mokytis;

  • atidumas detalėms ir atsakingumas;

  • puikūs darbų organizavimo ir laiko planavimo įgūdžiai;

  • anglų ir rusų kalbos žinios - privalumas.

  • Atsakingą darbą patikimoje, augančioje įmonėje, jaunatviškame ir draugiškame kolektyve;

  • profesinio tobulėjimo galimybes;

  • mokymus;

  • puikias karjeros galimybes;

  • visas socialines garantijas;

  • laiku mokamą atlyginimą nuo 750 € (atskaičius mokesčius).

Darbo skelbimo numeris
#1093103
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!