Naujausi skelbimai

Pardavimų vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 389541

Darbo skelbimo numeris

389541

Darbo aprašymas

Ryšių su esamais klientais palaikymas ir vystymas;
Darbas su esamais klientais;
Naujų klientų paieška;
Aktyvūs pardavimai.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (privalumas būtų inžinerinė srytis);
Sėkminga patirtis pardavimų srityje;
Iniciatyvumas, veržlumas, organizuotumas, orientacija į rezultatą bei gebėjimas spręsti problemas;
Vairuotojo pažymėjimas;
Patirtis statybų sektoriuje bei AutoCad įgūdžiai – didelis privalumas.

Gebėjimas susikalbėti anglų bei rusų kalbomis būtų didelis privalumas.

Įmonė siūlo

Atsakingą, dinamišką darbą;
Motyvuojančius priedus už pardavimų rezultatus;
Reikiamus mokymus bei galimybes tobulėti;
Galimybes augti profesinėje srityje.

Papildoma informacija

Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. lapkričio 23 d.
Įvestas:
2019 m. spalio 25 d.
Atlyginimas:
1500 - 2400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Esame įmonė, kuri atstovauja Vokietijos klojinių ir pastolių gamybos kompaniją Hünnebeck.
Siūlome klojinių nuomą bei pardavimą, taip pat medžiagas betonavimo darbams.
Konsultuojame kliento statybų aikštelėje, projektuojame klojinių išdėstymo schemas, organizuojame transportavimą, remontuojame klojinius.