Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #4813

Pardavimų vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- parduoda prekes bei paslaugas palankiomis įmonei sąlygomis;
- palaiko esamus prekybinius ryšius bei užmezga naujus;
- laiku pateikia klientams visą su parduodamu produktu susijusią informaciją bei reklaminę medžiagą;

Reikalavimai

- B kategorijos teisės;
- panašaus darbo patirtis;
- atsakomybė, kruopštumas ir punktualumas;
- mokėjimas bendrauti;
- anglų ir rusų kalbos pageidautinos

Įmonė siūlo

- darbas Vilniuje pilną darbo dieną.
- siūlome gerą atlyginimą (sutartinis + priklausomas nuo rezultatų);
- siūlome labai geras darbo sąlygas (automobilis);
- darbo pradžia iš karto suradus tinkamą kandidatą.

Darbo skelbimo numeris
#4813

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2005 m. sausio 31 d.
Įvestas:
2005 m. sausio 13 d.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!