2022-07-29 11:26:48

Pardavimų vadybininkas

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Pardavimų organizavimas; Prezentacijų organizavimas; Klientų konsultavimas studijų klausimais; Ryšių su užsienio partneriais palaikymas ir plėtimas; Klientų aptarnavimas; Naujų klientų paieška; Pardavimų regione plėtimas;

Reikalavimai

· aukštasis išsilavinimas (verslo studijų arba turizmo srityje būtų privalumas);· pardavimų patirtis; · komunikabilumas;· puikus anglų kalbos mokėjimas; · darbo kompiuteriu įgūdžiai; · orientacija į rezultatą; · geri bendravimo ir darbo komandoje įgūdžiai; · atsakomybė ir patikimumas;· vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

· įdomų darbą;· galimybę tobulinti kalbų žinias;· galimybes siekti karjeros;· mokomąsias pažintines išvykas į užsienį (Anglija, JAV, Vokietija, Šveicarija ir kt.);· atlyginimą tiesiogiai susietą su rezultatais;· gerovės paketą (procentai nuo darbo rezultatų, kvalifikacijos kėlimo kursai, mobilus telefonas ir kt. dalykai pagal susitarimą).

Papildoma informacija

Privalumai:
Patirtis paslaugų pardavimo srityje; Prezentacijų rengimo patirtis; Patirtis dirbant su dokumentais anglų kalba; Nuosavas automobilis.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Norinčius dalyvauti konkurse prašome siųsti savo CV kartu su motyvaciniu laišku el.paštu: rytis kalba.lt, faksas: 8 5 2724248.