Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #26245

Pardavimų vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

IT technikos ir kompiuterinės, taisymo ir aptarnavimo paslaugų, garso-vaizdo technikos pardavimų vadybininkas - konsultantas

Reikalavimai

darbas Vilniuje, 9-18val. visą dieną; šeštadienį 10-15val. pagal suderintą grafiką;
darbas kompiuterių ir biuro technikos salone, kompiuterių pardavimas, klientų konsultavimas, pasiūlymų ruošimas, užsakymų derinimas ir užbaigimas iki galo;
pardavimo sutarčių paruošimas ir sąskaitų išrašymas;
mokėti gerai dirbti su Microsoft Office paketu (Word, Excel, Outlook);
darbo patirtis ne mažiau 1-3 metai tokioje pat srityje;
privalumas: kompiuterinis arba aukštasis informatikos išsilavinimas;

atlyginimas bazinis + priedas nuo prekybos rezultatų (atitinkantis rinkos sąlygas);
mes siūlome geras darbo sąlygas, sparčiai augančioje firmoje, intensyvioje darbo aplinkoje;
galimybę mokytis ir tobulėti, atlyginimą pagal kvalifikaciją ir darbo rezultatus;
darbą sparčiai augančiose srityse, pilnai išnaudojant savo galimybes.

Papildoma informacija

dirbame sparčiausiai augančiose IT technikos srityse, tokiose kaip duomenų atkūrimas, IT technikos taisymo paslaugos,
IT, namų ir biuro technikos ir kompiuterių prekyba,
IT kompleksiniai sprendimai - todėl tikrai bus ka veikti energingam vadybininkui(ei).
Darbas salone, klientų ieškoti nereikia - jie patys ateina, tereikia juos kvalifikuotai aptarnauti.

Darbo skelbimo numeris
#26245
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!