Naujausi skelbimai

Pardavimų vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 14167

Darbo skelbimo numeris

14167

Darbo aprašymas

Pardavimų vadybiniko pareigos : prekyba popieriumi, naujų klientų paieška, darbas su esamais klientais, naujų popieriaus produktų paieška.
Siūlome:geras darbo sąlygas , socialines garantijas.

Reikalavimai

1.Pageidautina darbo patirtis popieriaus prekyboje arba poligrafijos srityje . 2.Aukštasis išsilavinimas. 3.Gerai mokėti bent vieną iš šių užsienio kalbų: anglų,rusų, lenkų.

Prasmingą veiklą, motyvuojantį atlyginimą , geras darbo sąlygas, automobilį, telefoną.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. liepos 6 d.
Įvestas:
2006 m. gegužės 31 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 100000 iki 500000 LTL per mėn.

UAB \" VĖJO RATAI \" veikla - didmeninė prekyba popieriumi, įvairiais popieriaus gaminiais bei kartonu, \" Instapak \" pakuote.Kompanija sėkmingai dirba ,bendradarbiauja su daugeliu Europos Sąjungos bei rytų Europos šalių kompanijų, plečia savo veiklą .