Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #14167

Pardavimų vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pardavimų vadybiniko pareigos : prekyba popieriumi, naujų klientų paieška, darbas su esamais klientais, naujų popieriaus produktų paieška.
Siūlome:geras darbo sąlygas , socialines garantijas.

Reikalavimai

1.Pageidautina darbo patirtis popieriaus prekyboje arba poligrafijos srityje . 2.Aukštasis išsilavinimas. 3.Gerai mokėti bent vieną iš šių užsienio kalbų: anglų,rusų, lenkų.

Prasmingą veiklą, motyvuojantį atlyginimą , geras darbo sąlygas, automobilį, telefoną.

Darbo skelbimo numeris
#14167

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 100000 - 500000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2006 m. liepos 6 d.
Įvestas:
2006 m. gegužės 31 d.

UAB \" VĖJO RATAI \" veikla - didmeninė prekyba popieriumi, įvairiais popieriaus gaminiais bei kartonu, \" Instapak \" pakuote.Kompanija sėkmingai dirba ,bendradarbiauja su daugeliu Europos Sąjungos bei rytų Europos šalių kompanijų, plečia savo veiklą .

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!