Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #3779

Pardavimų vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Visa Lietuva
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Ilgus metus besispecializuojanti IT srityje, KŪB "Aiva sistema" ieško vadybininkų-konsultantų.
Darbo pobūdis: aktyvi klientų paieška internetinių svetainių kūrimui, kitos produkcijos pardavimas. Darbo grafikas lankstus.

Dirbti galima arba pagal autorines sutartis laisvu nuo kito darbo ar mokslo laiku arba pastoviai.
Pastoviam darbui bus priimami vadybininkai, parodę gerus rezultatus dirbdami pradžioje pagal sutartis.

Vadybininkams bus duodami įmonių , kurios neturi interneto svetainių, sąrašai.Vadybininkas turi apsilankyti įmonėje ir paaiškinti, kaip užregistruoti mūsų siūlomą interneto svetainę AIVAWEB ir kaip į ją įvesti informaciją.Klientui AIVAWEB interneto svetainė su turinio valdymo sistema kainuoja apie 500 Lt. Nuo šios kainos vadybininko apmokėjimas apie 200 Lt.
AIVAWEB svetainių aprašymą rasite adresu www.aivaweb.com. Ten galite išbandyti programą.
Mes apmokome vadybininkus ir teikiame jiems konsultacijas.
Vilniuje vadybininkai gali konsultuoti klientus ir dėl interneto ryšio paslaugų.Už interneto sutarrties sudarymą vadybinkui mokama apie 50 - 200 lt, priklausomai nuo sutarties.

Reikalavimai

Reikalavimau: aktyvumas, komunikabilumas, iniciatyvumas. Darbo patirtis vadybos arba IT srityje būtų privalumas.
Įmonė siūlo: galimybę tobulinti žinias vadybos ir IT srityse, karjeros galimybes ir mokymus, solidų, nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą
Konkretesnė informacija adresu www.kt.aiva.lt

Įmonė siūlo: galimybę tobulinti žinias vadybos ir IT srityse.Susipažinsite su naujausiomis interneto taikymo galimybėmis. Apmokysime informacinių technologijų - kaip sukurti programos AIVAWEB pagalba svetainę, kokios interneto ryšio galimybės, vėliau - kitas verslo valdymo programas, pardavimo ir marketingo technologiją.

Siūlome karjeros galimybes - priėmimą pastoviam darbui , atstovavimą tam tikriems regionams, vadovavimą regioninėms vadybininkų grupėms.

Kadangi mūsų produktas turi didelę rinką- keliasdešimt tūkstančių įmonių vien Lietuvoje ir dar užsienyje, neturi analogų Lietuvoje ir jo kaina pakankamai maža pagal galimybes, todėl aktyvus ir iniciatyvus vadybininkas gali uždirbti daug didesnį atlyginimą negu bet kurioje kitoje srityje.

Ypač mūsų pasiūlymas geras tiems ,kas mokosi ar jau dirba kitame darbe, kadangi vadybininkas siūlomą darbą gali dirbti bet kuriuo laisvu laiku.

Vadybininkams, suradusiems 5 klientus, atidarysime nemokamai asmeninę interneto svetainę, už kurią nereikės mokėti palaikymo mokesčio.Svetainėje integruota reklamos ir apskaitos sistema padės surasti naujų klientų, net ir be asmeninių pastangų.

Papildoma informacija

CV siusti el paštu: regina@office.aiva.lt arba faksu: (8-5) 2127825
Tel: 2123258

Darbo skelbimo numeris
#3779

Informacija apie darbą

Darbo pobūdis:
ne visa darbo diena
Papildoma informacija:
pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.)
Atlyginimas: 300 - 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2004 m. lapkričio 28 d.
Įvestas:
2004 m. spalio 27 d.

AIVA SISTEMA įkurta 1990 m. Pagrindinė veikla programavimas, interneto paslaugų teikimas, interneto svetainių kūrimas ir palaikymas.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!