Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #175017

Pardavimų vadybininkės (-o) Klaipėdos regionui (Estetinės medicinos produktai)

CVMarket.lt klientas
Klaipėda
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Ilgalaikių ryšių su klientais palaikymas ir aktyvi naujų klientų paieška;
  • Darbas su medicininėmis įstaigomis, grožio centrais, pristatant kompanijos platinamus produktus;
  • Tiesioginis bendravimas su gydytojais;
  • Naujų produktų įvedimas į rinką ir pardavimų vystymas;
  • Reklaminių kampanijų , seminarų ir prezentacijų organizavimas;
  • Savo darbo planavimas bei organizavimas, atsižvelgiant į kompanijos keliamus tikslus ir uždavinius;
  • Atsakomybė už pasiektus rezultatus.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (medicinos, vadybos srityse - privalumas);
  • Aktyvaus pardavimo sėkminga patirtis;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Gebėjimas laisvai bendrauti anglų ir rusų kalbomis;
  • Nuosavas automobilis;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Aktyvumas, iniciatyvumas, komunikabilumas;
  • Pozityvus požiūris bei motyvacija;
  • Pasitikėjimas savimi, mokėjimas apginti savo poziciją.

  • Įdomų ir atsakingą darbą augančioje, ambicingoje ir į tikslą orientuotoje komandoje;
  • Patrauklų nuo darbo rezultatų priklausantį atlygį.
  • Mokymus;
  • Reikalingas darbo priemones;

Gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacijos laišką su nuoroda Pardavimų vadybininkė (-as) iki kovo mėn. 21 d.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#175017
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!