Naujausi skelbimai

Pardavimų vadybininko asistentas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308908

Darbo skelbimo numeris

308908

Darbo aprašymas

Siūlome Jums darbą prabangių namų kvapų ir aksesuaraų namams įmonėje UAB „Krispo“. Klientams pateikiame tik aukštos kokybės kvapus namams ir žvakes iš Prancūzijos, Ispanijos, Italijos, Jungtinių Amerikos valstijų, išskirtinius namų dekoro aksesuarus.
Šiuo metu ieškome PARDAVIMŲ IR MARKETINGO VADYBININKO.
* Internetinių svetainių, socialinių tinklų administravimas;
* Prekių dėjimas į e. prekybos svetainę;
* Bendravimas su esamais ir potencialiais klientais, partneriais ir tiekėjais;
* Įmonės produktų ar paslaugų pristatymas, bendravimas su klientais telefonu, el. paštu;
* Asistavimas pardavimų vadybininkams, įmonės vadovui;
* Sąskaitų faktūrų išrašymas;
* Užsakymų koordinavimas.

Reikalavimai

*Geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu, rusų kalba – privalumas;
*Puikūs bendravimo įgūdžiai;
*Raštvedybos žinios;
*Vairuotojo pažymėjimas;
*Patirtis dirbant buhalterine programa „Optimum”;
*Patirtis dirbant su WordPress, Prestashop programomis;
*Aktyvumas, savarankiškumas, greita reakcija, laiko valdymo įgūdžiai;

Įmonė siūlo

- Galimybę dirbti ir tobulėti;
- Nuolatinį bendradarbiavimą ir pagalbą;
- Visas socialines garantijas;

Atlyginimas - derybų klausimas

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 12 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 14 d.

„Krispo“ yra namų dekoravimo salonas, kuriame galima rasti viską savo namų jaukumui kurti: nuo autentiško namų kvapo, kvapnios žvakės iki vienetinių šviestuvų ir baldų.
„Krispo“ atstovauja garsiems, visame pasaulyje žinomiems prekės ženklams ir juos pristato Lietuvoje, tad čia visada galima sužinoti naujausias interjero mados tendencijas. Salonuose prekiaujama prekėmis iš Italijos, Ispanijos, Olandijos, Vokietijos bei kitų šalių.
“Krispo” Lietuvoje atstovauja didžiausiam pasaulyje kvapnių žvakių ir namų kvapų gamintojui “Yankee Candle”; garsiausiems italų namų kvapų gamintojams “CULTI” ir “Locherber”.