Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #217590

PARDAVIMŲ VADYBININKO (-ės) (inžineriniai sprendimai)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Aktyvūs pardavimai naujiems ir esamiems klientams (silpnųjų srovių, elektros, apšvietimo ir automatikos inžineriniai sprendimai);
  • Klientų (įmonės) poreikių išsiaiškinimas ir komercinių pasiūlymų teikimas;
  • Projektų administravimas nuo sprendimo pradžios iki projekto užbaigimo.

Reikalavimai

  • AKTYVIŲ PARDAVIMŲ PATIRTIS ne mažesnė, nei 1 metai;
  • Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas;
  • B kategorijos vairuotojo teisės ir nuosavas automobilis (kuro sąnaudos, eksploatacijos ir amortizacijos išlaidos kompensuojamos);
  • Geri komunikaciniai, konsultaciniai ir derybiniai gebėjimai;
  • Geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas.

  • Patrauklų ir konkurencingą fiksuotą atlyginimo dalį ir priedus nuo darbo rezultatų;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • Realias karjeros galimybes;
  • Komandiruotes po Lietuvą ir užsienį.

Darbo skelbimo numeris
#217590

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. vasario 13 d.
Įvestas:
2015 m. sausio 14 d.

PERSONALO AKADEMIJOS (www.personaloakademija.lt) klientė – jau 20 metų Lietuvoje sėkmingai veikianti ir žinoma kompanija, teikianti labai platų apsaugos sistemų, elektros instaliacijos bei apšvietimo sistemų diegimo paslaugas. Įmonė vertinama klientų už efektyvius sprendimus ir paslaugų kokybę, o įmonės darbuotojai vertina profesinio augimo galimybes ir komandinę dvasią kolektyve.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!