Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #171664

Pardavimų vadybininko (-ės)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Naujų klientų paieška ir sutarčių sudarymas;
  • Darbas su esamais klientais;
  • Asortimento formavimas, naujų prekių įvedimas į rinką;
  • Ryšių palaikymas su prekių tiekėjais, užsakymų formavimas.
  • Rinkos analizė;
  • Ataskaitų formavimas ir pateikimas.

Reikalavimai

  • Auštasis/ aukštesnysis išsilavinimas (techniniai, socialiniai mokslai būtų privalumas);
  • Geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
  • Darbo patirtis su multimedijos ir kompiuterijos prekėmis;
  • Analitinis mąstymas ir imlumas naujai informacijai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • Socialines garantijas;
  • Palankų įmonės mikroklimatą;
  • Fiksuotą atlyginimą ir motyvuojančius priedus.

Darbo skelbimo numeris
#171664

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. gruodžio 27 d.
Įvestas:
2012 m. gruodžio 10 d.

www.pardavimuakademija.lt klientė – UAB “Mega Baltic”, šiuolaikiška plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos ir rinkodaros įmonė, sėkmingai vykdanti savo veiklą nuo 2004 metų ir ją koncentruojanti dviejose srityse:
• Multimedijos ir kompiuterijos prekių didmeninė prekyba.
• Maisto produktų ir gėrimų didmeninė prekyba ir distribucija.

Įmonei, plečiančiai savo veiklą, Vilniuje darbui su didmenine prekyba multimedijos prekėmis ir informacinėmis laikmenomis ieškome:

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!