Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #399711

Pardavimų vadybininko Lietuvos rinkai (darbas su klientais Telšių, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos, Utenos apskrytyse)

CVMarket.lt klientas
Visa Lietuva
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

SIA „GTCL BALTIC” buitinės technikos ir pramoninių prekių didmeninės prekybos įmonė ieško pardavimų vadybininko Lietuvos rinkai (darbas su klientais Telšių, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos, Utenos apskrytyse)

Pareigos:

  • Įmonės užsienio partnerių aptarnavimas, ilgalaikio bendradarbiavimo strategijos kūrimas ir darbo organizavimas, planavimas ir techninės dokumentacijos rengimas;
  • Rinkos tendencijų ir kainų tyrimų vykdymas;
  • Naujų klientų pritraukimas bei naujų produktų platinimas Lietuvos teritorijoje;
  • Logistikos planavimas, rinkodaros tyrimų vykdymas;
  • Klientų konsultavimas produktų asortimento ir jų savybių klausimais;
  • Darbas su pirkėjais parduotuvėse, užsakymų formavimas ir apdorojimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas ekonomikos srityje;
  • Būtina darbo patirtis eksporto ar didmeninės prekybos srityje;
  • Darbo patirtis su prekybos tinklais;
  • Aukštas atsakomybės jausmas ir geri bendravimo įgūdžiai;
  • Geros lietuvių, anglų ir rusų kalbos žinios;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Galimybė bent kartą per savaitę išvykti į 24h komandiruotę;
  • Gebėjimas greitai rasti sprendimus sudėtingose situacijose bei prisiderinti prie greitai kintančios rinkos situacijos;
  • Teigiamas gyvenimo šūkis ir noras būti geriausiu;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai, mokėjimas naudotis: Navision (Microsoft), Microsoft Office (lentelių, diagramų, tekstų, atvaizdų kūrimas), PDF rinkmenų apdorojimas.

  • Įdomų ir dinamišką darbą Baltijos regione sparčiai augančioje įmonėje;
  • Laisvą savo darbo dienos planavimą;
  • Darbo automobilį, darbo tikslais;
  • Konkurencingą – progresyvaus tipo atlyginimą, kuris priklauso nuo darbo rezultatų apimties (atlyginimas, pradedant nuo 1000.00 EUR);
  • Apmokamą telefoną, degalus, papildomų išlaidų padengimą;
  • Aprūpinimą kompiuteriu darbo vykdymui;
  • Naujų prekybos technologijų taikymą;
  • Mokymus, dalyvavimą tarptautinėse parodose ir t.t.

CV ir motyvacinį laišką anglų arba rusų kalba siųkite

Mes susisieksime su kandidatais, kurie pateko į 2 atrankos etapą!

Darbo skelbimo numeris
#399711

Informacija apie darbą

Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. kovo 31 d.
Įvestas:
2020 m. kovo 2 d.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!