Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #100681

PARDAVIMŲ VADYBININKŲ (-IŲ)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • prekybinių santykių su esamais klientais palaikymas;
  • aktyvus prekių pardavimas, atsiskaitymų kontrolė, naujų prekių siūlymas, pardavimo akcijų organizavimas;
  • naujų klientų paieška;
  • prekių pardavimo sutarčių sudarymas.

Reikalavimai

  • aktyvių pardavimų HoReCa kanale patirtis;
  • geros alkoholinių gėrimų gamybos ir vartojimo ypatumų žinios;
  • orientacija į rezultatus;
  • sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • komunikabilumas, iniciatyvumas, pareigingumas;
  • vairuotojo pažymėjimas, vidurinis išsilavinimas.

Įmonė siūlo

  • puikias darbo sąlygas jauname ir draugiškame kolektyve;
  • įdomų darbą, tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;
  • visas socialines garantijas (papildomas draudimas ir pan.);
  • tarnybinį automobilį, mobilų telefoną, delninį kompiuterį;
  • rinkos sąlygas atitinkantį atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.

Darbo skelbimo numeris
#100681

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. sausio 14 d.
Įvestas:
2011 m. sausio 6 d.

UAB „Bennet distributors“ - viena didžiausių Lietuvoje alkoholinių gėrimų platintojų, tarptautinės SPI grupės narė, plečia savo sėkmingą veiklą ir darbui Kaune ieško:

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!