Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #381284

Pardavimų vystymo vadybininkas (-ė) Vilniuje

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

    Auganti ir specializuota didmeninės prekybos įmonė, teikianti kompleksinius santechnikos ir priešgaisrinės įrangos sprendimus statybų sektoriaus klientams, prie komandos kviečia prisijungti aktyvų pardavimų vadybininką (-ę) Vilniuje

    Tavo kasdienė veikla darbe būtų:

  • aktyvus bendradarbiavimas su esamais B2B klientais, jų vizitavimas ir konsultavimas;
  • naujų klientų paieška ir santykių užmezgimas;
  • klientų problemų supratimas bei siekis jas sėkmingai spręsti;
  • pasiūlymų rengimas ir derybos;
  • efektyvus pardavimo proceso valdymas.

Reikalavimai

    Iš tavęs tikimės:

  • sėkmingos 1-2 m. patirties pardavimų srityje;
  • gerų derybinių ir bendravimo įgūdžių;
  • ambicingo rezultato siekimo;
  • proaktyvumo santykiuose su klientais;
  • savarankiškumo organizuojant savo darbą ir laiką.
    Kandidatuoti verta, nes siūlome:
  • darbą stabilioje įmonėje;
  • visas priemones (automobilį, kompiuterį, telefoną) ir informaciją, reikalingą sklandžiam darbui;
  • prisidėti prie verslo vystymo savo idėjomis ir jų įgyvendinimu;
  • pasitikintį vadovą ir palaikančią komandą;
  • konkurencingą atlyginimą ir nuo rezultatų priklausančius priedus.
    Mėnesinis atlyginimas (neto): nuo 800 eur. iki 1100 eur.
    Kandidatuokite siųsdamas (-a) savo CV per sistemą arba tiesiogiai, nurodytu el. paštu: job.prhm9 eta soprana.recruitee.com
    Jei turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu +37065955911.
    Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Darbo skelbimo numeris
#381284

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.)
Galioja iki:
2019 m. spalio 29 d.
Įvestas:
2019 m. rugpjūčio 6 d.

Soprana Personell International provides personnel recruitment, selection, management and personnel rent

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!