Pardavimų vystymo vadybininkas (-ė) Vilniuje

SOPRANA PERSONNEL INTERNATIONAL, UAB

Darbo skelbimo numeris

381284

Darbo aprašymas

    Auganti ir specializuota didmeninės prekybos įmonė, teikianti kompleksinius santechnikos ir priešgaisrinės įrangos sprendimus statybų sektoriaus klientams, prie komandos kviečia prisijungti aktyvų pardavimų vadybininką (-ę) Vilniuje

    Tavo kasdienė veikla darbe būtų:

    • aktyvus bendradarbiavimas su esamais B2B klientais, jų vizitavimas ir konsultavimas;
    • naujų klientų paieška ir santykių užmezgimas;
    • klientų problemų supratimas bei siekis jas sėkmingai spręsti;
    • pasiūlymų rengimas ir derybos;
    • efektyvus pardavimo proceso valdymas.

Reikalavimai

    Iš tavęs tikimės:

    • sėkmingos 1-2 m. patirties pardavimų srityje;
    • gerų derybinių ir bendravimo įgūdžių;
    • ambicingo rezultato siekimo;
    • proaktyvumo santykiuose su klientais;
    • savarankiškumo organizuojant savo darbą ir laiką.

    Kandidatuoti verta, nes siūlome:
    • darbą stabilioje įmonėje;
    • visas priemones (automobilį, kompiuterį, telefoną) ir informaciją, reikalingą sklandžiam darbui;
    • prisidėti prie verslo vystymo savo idėjomis ir jų įgyvendinimu;
    • pasitikintį vadovą ir palaikančią komandą;
    • konkurencingą atlyginimą ir nuo rezultatų priklausančius priedus.

    Mėnesinis atlyginimas (neto): nuo 800 eur. iki 1100 eur.
    Kandidatuokite siųsdamas (-a) savo CV per sistemą arba tiesiogiai, nurodytu el. paštu: job.prhm9 eta soprana.recruitee.com
    Jei turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu +37065955911.
    Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. spalio 19 d.
Įvestas:
2019 m. rugpjūčio 6 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Soprana Personell International provides personnel recruitment, selection, management and personnel rent

Žiūrėti profilį