Naujausi skelbimai

Pardavimų/klientų aptarnavimo vadybininkas(-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 85625

Darbo skelbimo numeris

85625

Darbo aprašymas

Mūsų klientė - įmonė, kuri priklauso tarptautiniam koncernui ir užsiima greito judėjimo produktų gamyba ir importu, prekinių ženklų valdymu, produktų prekyba ir platinimu, dirbti centriniame biure Vilniuje kviečia:

PARDAVIMŲ/ KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKĄ (-Ę)

Darbo pobūdis:
- paskirtos prekių grupės pardavimų vadybos ir tiekimo procesų organizavimas,
- organizuoti prekių tiekimą svarbiausiems klientams,
- likučių optimalaus lygio palaikymas,
- dalyvavimas tobulinant įmonės veiklą logistikos ir pardavimų srityje,
- rinkos kitimo tendencijų bei jų įtakos pardavimams įvertinimas,
- pardavimų rodiklių ir veiklos rezultatų analizė ir kontrolė,
- dalyvavimas tobulinant įmonės pardavimų vadybą ir logistiką.

Reikalavimai

- aukštasis išsilavinimas finansų,ekonomikos, vadybos, logistikos arba matematikos srityje,
- patirtis prekybos arba logistikos srityje,
- didmeninės ir mažmeninės prekybos principų išmanymas,
- pagrindinių verslo ir logistikos valdymo, apskaitos ir buhalterinių programų principų išmanymas,
- geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas,
- labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai,
- analitinis mąstymas, organizaciniai gebėjimai, savarankiškumas, atsakingumas,
- greita orientacija, analitinis mąstymas, įžvalgumas,
- gebėjimas apibendrinti informaciją, daryti išvadas ir pasiūlyti sprendimus.

Privalumai:
- lenkų kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo

- įdomų darbą;
- karjeros galimybes pardavimų ir logistikos srityje (plečiant atsakomybės ribas bei/ arba veiklos geografiją).

Papildoma informacija

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik kandidatus patekusius į antrąjį atrankos etapą.

Informacija apie darbą:

visa darbo diena
Galioja iki:
2010 m. gegužės 3 d.
Įvestas:
2010 m. balandžio 26 d.

Nova Lux management solutions ( www.novalux.lt ) - konsultacinė kompanija, dešimt metų dirbanti žmogiškųjų išteklių vadybos srityje. Pagrindinės veiklos sritys – aukštos kvalifikacijos darbuotojų paieška, atranka, vertinimas, praktinių mokymų, seminarų organizavimas bei konsultacijos personalo vadybos klausimais.
Per dešimt veiklos metų Nova Lux management solutions paslaugomis pasinaudojo daugiau nei 2,5 tūkst. Lietuvos bei užsienio kompanijų, įdarbinta daugiau nei 5 tūkst. aukštos kvalifikacijos darbuotojų, paruošta daugiau nei 100 mokymo programų.

Nova Lux - siekiantiems daugiau!