https://www.cvmarket.lt/162513

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Parduotuvei Vilniuje reikalingi pardavėjai (-os) - konsultantai (-ės)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 162513

Darbo skelbimo numeris

162513

CVMarket.lt klientas Parduotuvei Vilniuje reikalingi pardavėjai (-os) - konsultantai (-ės)

CVMARKET.LT KLIENTAS

AB „Lėvuo“ yra viena didžiausių ir labiausiai patyrusių įmonių Lietuvoje. Įsikūrusi 1977 metais, 1992 metais įmonė buvo reorganizuota į akcinę bendrovę „Lėvuo“. Sėkmingai plėtojant veiklą, šiandien AB „Lėvuo“ tinklui priklausančios parduotuvės yra įsikūrusios didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Šiuo metu AB „Lėvuo“ valdo 40 parduotuvių Lietuvoje. Iš jų: Vilniuje – 17, Kaune – 7, Klaipėdoje – 5, Šiauliuose – 5, Panevėžyje – 5, Utenoje – 1.

AB „Lėvuo“ priklauso: mados ir stiliaus namai Gedimino 22 (prekiniai ženklai Marc Cain, Luisa Cerano, Pennyblac, Max&Co., 1.2.3, Gerry Weber, Taifun) ir drabužių parduotuvių tinklai Gerry Weber, Etam Lingerie, Esprit, Celio, Imitz bei Tally Weijl.

AB „Lėvuo“ turi didžiulę patirtį įvairaus lygio mažmeninės ir didmeninės prekybos specialistų ruošime, tobulina esamų darbuotojų žinias bei įgūdžius, o taip pat apmoko ir į darbo rinką kokybiškai įsilieti padeda neseniai aukštesnįjį ar aukštąjį mokslą baigusiems jauniems žmonėms. AB „Lėvuo“ tiek bendrame įmonės kontekste, tiek kiekvieno turimo prekės ženklo viduje rengia motyvacines ir mokomąsias akcijas visiems savo darbuotojams, siūlo tobulinimosi kursus, o taip pat – dideles karjeros perspektyvas. AB „Lėvuo“ yra viena didžiausių mažmeninės prekybos drabužiais įmonių Lietuvoje, ieškanti aktyvių, iniciatyvių, atsakingų ir mada besidominčių naujų kolektyvo narių.