Naujausi skelbimai

Parduotuvės vadovas (-ė) Utenoje

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 70009

Darbo skelbimo numeris

70009

Darbo aprašymas

  • IKI parduotuvės darbo organizavimas;
  • Darbuotojų darbo organizavimas ir kontrolė;
  • Parduotuvės biudžeto sudarymas ir vykdymo užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Prekybinio darbo patirtis (1-2 m.);
  • Vadovavimo patirtis;
  • Prekybos procesų išmanymas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, veiklumas, pareigingumas;
  • Orientacija į rezultatą.

Siūlome atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje. Mes vertiname sąžiningą, skaidrų, socialiai atsakingą darbą — kiekvienas mūsų darbuotojas savo darbą atlieka sąžiningai, atidžiai ir kruopščiai, asmeniškai laikydamasis verslo etikos principų, suvokdamas savo indėlį į bendrą veiklą ir visuomet siekdamas tik pačių geriausių rezultatų. O visi kartu mes siekiame būti geresni už geriausius.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda "Parduotuvės vadovas (-ė) Utenoje" siųsti el. paštu: cv@iki.lt.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Utena
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. gegužės 24 d.
Įvestas:
2009 m. gegužės 4 d.

UAB “Palink”, valdanti tris prekybos tinklus: IKI, IKIUKAS ir CENTO, yra viena didžiausių įmonių Baltijos šalyse. Nuolat investuodami į naujausias technologijas, klientų aptarnavimo bei prekių kokybę ir išskirtinumą, darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, plėtrą ir novatoriškumą visada žengiame priešakyje.