Naujausi skelbimai

Parduotuvės vadovas visoje Lietuvoje

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 72044

Darbo skelbimo numeris

72044

Darbo aprašymas

- Parduotuvės darbo organizavimas

- Maksimaliai gerų parduotuvės rezultatų siekimas

- Darbuotojų darbo organizavimas ir kontrolė

- Kokybės kontrolė, RVASVT standartų laikymosi užtikrinimas

- Parduotuvės biudžeto sudarymas ir vykdymo užtikrinimas

- Klientų aptarnavimo standartų laikymasis

Reikalavimai

-Vadovaujančio darbo mažmeninės prekybos maistu parduotuvėje patirtis (skyriaus vadovas, parduotuvės vadovas, administratorius, vadybininkas) ne mažiau 2 metai

- Prekybos procesų išmanymas

- RVASVT standartų išmanymas

- Puikūs bendravimo įgūdžiai

- Greita orientacija

- Orientacija į rezultatą, atsakomybė, iniciatyvumas

Siūlome atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje. Mes vertiname sąžiningą, skaidrų, socialiai atsakingą darbą — kiekvienas mūsų darbuotojas savo darbą atlieka sąžiningai, atidžiai ir kruopščiai, asmeniškai laikydamasis verslo etikos principų, suvokdamas savo indėlį į bendrą veiklą ir visuomet siekdamas tik pačių geriausių rezultatų. O visi kartu mes siekiame būti geresni už geriausius.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą su nuoroda "Parduotuvės vadovas visoje Lietuvoje" bei motyvacijos laišką siųsti el. paštu indraja.baleviciute@iki.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Visa Lietuva
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. liepos 1 d.
Įvestas:
2009 m. birželio 23 d.

UAB “Palink”, valdanti tris prekybos tinklus: IKI, IKIUKAS ir CENTO, yra viena didžiausių įmonių Baltijos šalyse. Nuolat investuodami į naujausias technologijas, klientų aptarnavimo bei prekių kokybę ir išskirtinumą, darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, plėtrą ir novatoriškumą visada žengiame priešakyje.