Naujausi skelbimai

Parduotuvės vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 18721

Darbo skelbimo numeris

18721

Darbo aprašymas

- organizuoti parduotuvės darbą,
- būti "žaidžiančiu treneriu" motyvuojant pardavėjų komandą,
- planuoti apyvartas, analizuoti ir pasiekti užsibrėžtus tikslus,
- ruošti ataskaitas vadovams,
- būti atsakingam už parduotuvės įvaizdį.

Reikalavimai

Vienintelis - noras dirbti ir pasiekti rezultatą.

Įmonė siūlo

- įdomų darbą specializuotoje elektronikos parduotuvėje,
- darbo vietą PC Akropolis Klaipėdoje,
- realias karjeros galimybes Lietuvoje ir Vokietijoje,
- konkurencingą atlyginimą / 2200 Lt / ir premijas.

Papildoma informacija

Šiuo metu įmonė turi parduotuves Vilniuje, Klaipėdoje ir Berlyne, todėl Jums gali būti suteikta galimybė dirbti pasirinktame mieste. Realios karjeros galimybės dirbti ateityje produktų vadyboje,
įmonės prekybos tinklo projektų organizavime, kainodaros ir marketingo srityse.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. gruodžio 29 d.
Įvestas:
2006 m. gruodžio 1 d.

ELEKTRONIKOS PASAULIS - įmonė, sėkmingai sukūrusi, valdanti ir plečianti specializuotą elektronikos aksesuarų savitarnos parduotuvių tinklą, skirtą pirkėjui, norinčiam apsipirkti šiuolaikiškoje, aukštos aptarnavimo kultūros, prekių pateikimo estetikos, jų kokybės ir plataus asortimento parduotuvėje bei profesionalaus pardavėjo draugijoje.