Naujausi skelbimai

Paslaugų „Erdvės“ produktų vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 69931

Darbo skelbimo numeris

69931

Darbo aprašymas

Duomenų perdavimo rinkos analizė, tendencijų sekimas ir prognozavimas;
Klientų segmentavimas, jų poreikių išsiaiškinimas;
Paslaugų plėtros planų, produkto platinimo poreikių nustatymas, plėtros projektų vykdymas;
Konkurencinės aplinkos stebėjimas, analizė;
Verslo planų rengimas.

Reikalavimai

Ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtis telekomunikacijų srityje;
Aukštasis išsimokslinimas;
Novatoriškas mąstymas, kūryiškumas, komunikabilumas ir atsakingumas.

Įmonė siūlo

Įdomų darbą jauname kolektyve;
Kvalifikacijos kėlimo galimybę.

Papildoma informacija

CV siųsti el.paštu – d.srebalius@lrtc.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. gegužės 30 d.
Įvestas:
2009 m. balandžio 30 d.

Bendrovė teikia Lietuvos Respublikos ūkio subjektams ir gyventojams šiuolaikines elektroninių ryšių paslaugas. Bendrovės vizija – būti vienu iš bevielių fiksuoto ryšio telekomunikacinių technologijų lyderiu Lietuvoje bei išlikti dominuojančiu antžeminiu televizijos ir radijo siuntimo operatoriumi.