Naujausi skelbimai

Paslaugų organizavimo vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104127

Darbo skelbimo numeris

104127

Darbo aprašymas

• Mūsų teikiamų paslaugų pardavimas verslo klientams;
• Pardavimų planavimas ir plano vykdymas;
• Bendravimas su esamais partneriais ir naujų partnerių paieška.

Reikalavimai

• Ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtis pardavinėjant paslaugas verslo klientams;
• Aukštasis išsilavinimas;
• Geri bendravimo ir derybų vedimo įgūdžiai;
• Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
• Geri organizaciniai gebėjimai, komunikabilumas, gebėjimas dirbti savarankiškai bei komandoje.

Įmonė siūlo

• Atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
• Puikias profesinio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;
• Patrauklų atlyginimą, atitinkantį darbuotojo kompetenciją;
• Gerą darbinę atmosferą ir draugišką komandą;
• Visas reikalingas darbo priemones.

Papildoma informacija

Savo CV su motyvaciniu laišku bei nuoroda „Paslaugų organizavimo vadybininkas (-ė)“ prašome siųsti el. paštu: rokas@laisvalaikiodovanos.lt Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. balandžio 19 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 5 d.

„LaisvalaikioDovanos.lt“ – pirmoji įspūdžio dovanų parduotuvė Lietuvoje, turinti penkių metų patirtį platinant dovanų kuponus. Didžiausioje Lietuvoje įspūdžio dovanų parduotuvėje yra daugiau nei 500 dovanų pasiūlymų. Įmonei, turinčiai savo filialus Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje, šiuo metu reikalingas: