Naujausi skelbimai

Pastatų saugos sistemų inžinierius-montuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 3124

Darbo skelbimo numeris

3124

Darbo aprašymas

Darbuotojas atliks pastatų saugos sistemų ("Silpnosios srovės") diegimo darbus.

Reikalavimai

• Aukštasis arba aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas.
• “Silpnų srovių” techninis išmanymas – sugebėjimas skaityti projektų techninę dokumentaciją, žinoti sistemų ir jos dalių diegimo principus, žinoti normatyvus ir reikalavimus. Sistemų įrangos programavimo žinios – privalumas.
• Panašaus darbo patirtis būtina, elektros darbų išmanymas – privalumas.
• AutoCAD, VISIO ar kitos braižymo programos – privalumas.
• Anglų kalbos mokėjimas – privalumas.
• Vairuotojo pažymėjimas - būtinas.
• Asmeninės savybės - atsakomybė už rezultatą, darbo kokybė, drausmė, noras tobulėti.

• Kvalifikaciją ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą (nuo 1300 Lt, atskaičius mokesčius).
• Socialines garantijas.
• Karjeros galimybes - darbų vadovas, projektų vadovas, direktoriaus pavad. statybai.
• Puikia darbo aplinką ir jaunatvišką, draugišką komandą.

Papildoma informacija

Atsakymą dėl darbo pateiksime tik reikalavimus atitinkantiems kandidatams.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena, darbuotojas ar pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.)
Galioja iki:
2004 m. lapkričio 6 d.
Įvestas:
2004 m. rugsėjo 8 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1300 LTL per mėn.

UAB “Rombas” įkurta 1990 metais. Savo veiklą įmonė pradėjo nuo prekybos elektronikos pramonės komponentais. Nuo 2002 metų bendrovė aktyviai pradėjo dirbti telekomunikacijų bei įvairių saugos sistemų rinkoje. Atestuoti darbų ir projektų vadovai bei ilgametę patirtį turintys prekybos darbuotojai įgalino per labai trumpą laikotarpį pasiekti gerų darbo rezultatų.
UAB “Rombas” - projektuoja, instaliuoja pasatų duomenų perdavimo tinklus, telefonų tinklus bei ryšio sistemas; apsaugos, gaisro, perimetro, įeigos, video stebėjimo sistemas; konsultuoja inžinerinių sistemų įrengimo klausimais, atlieka telekomunikacijų tinklų ir apsaugos sistemų įranga bei medžiagų pardavimus.
Esamiems ir potencialiems klientams siūlome kompleksinius sprendimus, kurie maksimaliai atitiktų jų šios dienos bei ateities poreikius ir naujausių technologijų reikalavimus.