Pašto vadovas (-ė) (Trakų rajonas)

LIETUVOS PAŠTAS, AB

Darbo skelbimo numeris

392785

Darbo aprašymas

Šiuo metu prie Tinklo padalinio komandos kviečiamas prisijungti Pašto vadovas (-ė):

Tavęs laukiantys iššūkiai:

  • Organizuosi pašto veiklą;
  • Užtikrinsi paslaugų teikimo taisyklių, paslaugų kokybės standartų ir kitų normatyvinių dokumentų reikalavimų bei darbo tvarkos taisyklių vykdymą, rūpinsiesi iškilusių probleminių situacijų sprendimu;
  • Rūpinsiesi, kad darbuotojai tinkamai atliktų jiems pavestas funkcijas, turėtų reikiamas žinias ir kompetencijas, taip pat ugdysi ir motyvuosi savo komandą;
  • Užtikrinsi aukštą klientų aptarnavimo kokybę;
  • Būsi atsakingas už veiklos efektyvumą, šalinsi pastebėtus trūkumus, gerinsi klientų aptarnavimo kokybę ir darbuotojų įsitraukimą;
  • Teiksi informaciją tiesioginiam vadovui apie veiklos rezultatus, darbo problemas, bei siūlysi jų sprendimo būdus.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

  • Esi įgijęs aukštąjį išsilavinimą;
  • Turi vadovaujančio darbo patirties;
  • Pasižymi puikiais komunikavimo įgūdžiais, gebi motyvuoti ir ugdyti darbuotojus;
  • Gebi planuoti, organizuoti komandos darbą bei priimti operatyvius sprendimus;
  • Turi stiprius problemų sprendimo įgūdžius;
  • Pasižymi iniciatyvumu, turi stiprų atsakomybės jausmą;
  • Vairuotojo pažymėjimas – privalumas.

Tau siūlome:
  • Įdomų, dinamišką, pilną iššūkių darbą;
  • Galimybę įgyvendinti profesinius tikslus patikimoje ir perspektyvioje organizacijoje;
  • Galimybę tobulinti savo žinias bei siekti karjeros.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-politika.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Trakai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. gruodžio 31 d.
Įvestas:
2019 m. gruodžio 3 d.
Atlyginimas:
Nuo 1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Mūsų veržlios ir patikimos komandos nariu gali tapti kiekvienas, kuris atsakingai žiūri į darbą, nebijo mokytis ir nori tobulėti. Kviečiame prisijungti ir papildyti profesionalių Lietuvos pašto darbuotojų gretas!

Žiūrėti profilį