Pašto viršininkas (-ė) (Telšių rajonas, 0,65 etato)

LIETUVOS PAŠTAS, AB

Darbo skelbimo numeris

369027

Darbo aprašymas

Kokie iššūkiai Tavęs laukia?

  • pašto skyriaus veiklos organizavimas;
  • kokybiško paslaugų teikimo bei klientų aptarnavimo užtikrinimas;
  • prekių bei paslaugų pardavimų didinimas;
  • papildomas darbas susijęs su pašto skyriaus tvarkos palaikymu.

Darbo sąlygos - iki 26 val. per savaitę, nuo antradienio iki šeštadienio.
Pašto viršininkų pavadavimas kituose Telšių rajono paštuose.
Terminuota darbo sutartis (apie 2 metai) su galimybe pratęsti.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

  • esi įgijęs vidurinį ar aukštesnįjį, ar aukštąjį išsilavinimą (privalumas);
  • esi orientuotas į klientą ir rezultatus;
  • turi darbo patirties klientų aptarnavimo, paslaugų pardavimo srityje;
  • turi vadovaujamo darbo patirties - tai būtų didelis privalumas;
  • moki dirbti kompiuteriu;
  • pasižymi organizuotumu, iniciatyvumu, esi sąžiningas, pareigingas, atsakingai žiūri į pavestas užduotis.

Įmonė siūlo

Ką mes Tau siūlome?

  • stabilią darbo vietą sparčiai tobulėjančioje bendrovėje;
  • apmokymus neturintiems darbo patirties;
  • visas socialines garantijas;
  • laiku mokamą atlyginimą ir papildomus priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • galimybę dirbti nepilną darbo dieną.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-politika.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Telšiai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. gegužės 15 d.
Įvestas:
2019 m. balandžio 16 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Mūsų veržlios ir patikimos komandos nariu gali tapti kiekvienas, kuris atsakingai žiūri į darbą, nebijo mokytis ir nori tobulėti. Kviečiame prisijungti ir papildyti profesionalių Lietuvos pašto darbuotojų gretas!

Žiūrėti profilį