https://www.cvmarket.lt/47318

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #47318

Patikrinimų skyriaus vyresnysis specialistas

CVMarket.lt klientas
Alytus
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pareigybės paskirtis: vykdyti Skyriui priskirtas funkcijas, susijusias su mokesčių ir kitų įmokų apskaičiavimo bei sumokėjimo į valstybės ir savivaldybės biudžetus ir fondus kontrole.


Reikalavimai

Specialieji reikalavimai: turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą socialinių mokslų studijų srities išsilavinimą; mokėti dirbti šiomis kompiuterių programomis: MS Word, MS Excel, MS Outlook, Internet Explorer; turėti ne mažesnį kaip 1 metų darbo stažą buhalterinės apskaitos srityje; išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius valstybės tarnybą, mokesčių administravimą bei Dokumentų rengimo, Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisykles; pretendentas, laimėjęs konkursą, turės įstatymo nustatyta tvarka gauti leidimą dirbti ar susipažinti su Lietuvos Respublikos įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „RIBOTO NAUDOJIMO“; mokėti taikyti teorines žinias praktikoje, tiksliai ir laiku vykdyti pavedimus; mokėti kaupti, sisteminti, valdyti bei apibendrinti informaciją, savarankiškai rengti išvadas, efektyviai planuoti ir organizuoti savo veiklą, sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu.


Įmonė siūlo


Papildoma informacija

Pareigybės lygis: A
Pareigybės kategorija: 9

Norėdami dalyvauti konkurse dėl darbo vietos, jūs turite pristatyti reikalaujamus dokumentus personalo skyriuje, 506 kab., 507 kab., Pulko g. 14, Alytuje.


Išsamesnė informacija: (8 315) 55 813, (8 315) 55 842

Priėmimo į valstybės tarnautojų pareigas bendrieji reikalavimai:

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;
  • mokėti lietuvių kalbą;
  • būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų (netaikomas politinio (asmeninio) pasitikėjimo ir pakaitiniams valstybės tarnautojams);
  • turėti to lygio valstybės tarnautojo pareigoms eiti būtiną išsilavinimą;
  • atitikti specialius reikalavimus, nustatytus pareigybės aprašyme.

Daugiau informacijos apie konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvaką: http://www.vtd.lt/index.php?766603471
Darbo skelbimo numeris
#47318
Jūs kandidatuojate į:
Patikrinimų skyriaus vyresnysis specialistas
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!