Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #168520

Patyręs QA testuotojas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Mobiliųjų žaidimų ir aplikacijų testavimas pagal iš anksto pateiktus reikalavimus. Testinių duomenų ruošimas, test case’ų sudarymas. Testavimo rezultatų
analizė, klaidų identifikavimas ir aprašymas. Testavimo automatizavimas. Darbas komandoje.

Reikalavimai

  • Min. 1 metų Testavimo patirtis (system, regression, UX), testuojant žaidimus arba komercines aplikacijas, pageidautina mobiliajame sektoriuje.
  • Test case’ų ruošimo patirtis
  • Geri anglų kalbos rašymo ir kalbėjimo įgūdžiai;
  • Sklandus ir aiškus minčių dėstymas, gebėjimas tiksliai formuluoti problemas;
  • Gebėjimas greitai prisitaikyti prie procesų ir procedūrų;
  • Geri analitiniai įgūdžiai ir pastabumas į detales;
  • Agile Scrum metodikos išmanymas - privalumas

  • Darbą pažangioje srityje naudojant naujausius Apple ir Android mobiliuosius produktus bei darbą naujais Apple kompiuteriais;
  • Draugišką aplinką;
  • Motyvuojantį atlygį.

Darbo skelbimo numeris
#168520
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!