Naujausi skelbimai

Personalo administratorius (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 358711

Darbo skelbimo numeris

358711

Darbo aprašymas

PERSONALO ADMINISTRATORIUS, KURIS:

  • Administruos personalo bei kitus vidinius įmonės dokumentu;
  • Valdys įeinančius ir išeinančius skambučius bei korespondenciją;
  • Organizuos vidinius įmonės renginius;
  • Prižiūrės biurą, užsakys kanceliarines ir kitas reikiamas biurui priemones.

Reikalavimai

JEI TU TURI:

  • Patirties personalo ir biuro administravimo srityje;
  • Puikius darbo kompiuteriu įgūdžius;
  • Patirties su personalo apskaitos programa Alga;
  • Užsienio kalbos žinių (anglų, rusų);
  • Norą dirbti greitoje ir draugiškoje komandoje.

Įmonė siūlo

SIŪLOME:

  • Sportišką kolektyvą ir tokią pačią aplinką;
  • Kompetenciją atitinkantį, konkurencingą atlyginimą;
  • 0 rutinos;
  • Visus IMPULS privalumus.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. sausio 17 d.
Įvestas:
2018 m. gruodžio 19 d.

Mes esame IMPULS – didžiausias sveikatingumo klubų tinklas Lietuvoje. Mūsų tinklą sudaro 12 klubų visoje Lietuvoje, o iš viso „Impuls“ įmonių grupė valdo 28 sporto bei sveikatingumo klubus Baltijos šalyse.