https://www.cvmarket.lt/342569

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Personalo administravimo specialistas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 342569

Darbo skelbimo numeris

342569

Darbo aprašymas

Tvarkyti priskirtų įstaigų (-os) valstybės tarnautojų, pareigūnų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, darbo santykių apiforminimo dokumentaciją (darbo sutarčių rengimas, pažymų teikimas SoDrai ir kt.);
dirbti personalo administravimo programa, teikti informaciją darbo santykių klausimais, administruoti ir apskaityti komandiruotes, atostogas;
vykdyti kitas funkcijas (veiklos vertinimo procedūras, periodinius privalomus sveikatos patikrinimus, kt.), glaudžiai bendradarbiauti personalo administravimo grupėje.


Reikalavimai

Turite nuo 1 m. personalo dokumentacijos tvarkymo ir apskaitos patirties, esate pasirengęs susipažinti ar jau susipažinęs su LR teisės aktais, reglamentuojančiais valstybės tarnybą, viešąjį administravimą, darbo santykius, gebėti juos taikyti praktiškai, esate geranoriškas kolega.


Įmonė siūlo

Galimybę realizuoti savo kompetencijas tobulinant viešojo sektoriaus personalo administravimo procesus, tiesioginį darbą su NBFC vadovų komanda, konkurencingą atlyginimą, skaidrią motyvacijos ir karjeros sistemą, profesinę pagalbą ir mokymus.Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. liepos 31 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 2 d.

CVMARKET.LT KLIENTAS

Nacionalinis Bendrųjų funkcijų centras (NBFC) yra LR Finansų ministerijai pavaldi įstaiga, atsakinga už bendrųjų funkcijų konsolidavimą viešajame sektoriuje.

Siekiant racionalesnio valstybės biudžeto lėšų panaudojimo šiuo metu NBFC veikla orientuota į valstybės institucijų ir įstaigų aptarnavimą, teikiant buhalterinės apskaitos ir personalo administravimo paslaugas. Sutelkiant aptarnavimo funkcijas vienoje įstaigoje, šiuo metu siekiama į NBFC komandą suburti personalo administravimo ir buhalterinės apskaitos specialistus iš 142 valstybės institucijų ir įstaigų, kurie savo darbą NBFC pradės šių metų liepos 3 d.
Konsoliduojant valstybės institucijų ir įstaigų personalo administravimo ir buhalterinės apskaitos procesus NBFC siekiama juos standartizuoti, kas leis užtikrinti didesnį efektyvumą ir greitesnį jų vykdymą. Toks valstybės institucijų ir įstaigų bendrųjų funkcijų procesų koncentravimo modelis yra sėkmingai taikomas tokiose šalyse, kaip Suomija, Estija, Airija, Jungtinė Karalystė, Prancūzija bei įvairiose verslo organizacijose užsienyje ir Lietuvoje.