Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #11507

Personalo atrankos vadybininkė (-as)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Picerijų darbuotojų paieška ir atranka

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas personalo vadybos arba psichologijos srityje
Iniciatyvumas, organizuotumas, komunikabilumas, savarankiškumas
Darbo patirtis personalo atrankos srityje (didelis privalumas)
Darbo patirtis maitinimo, aptarnavimo srityje būtų privalumas
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai

Įmonė siūlo

Patrauklų konkurencingą atlyginimą
Geras darbo sąlygas
Nuolatinį darbą draugiškame jauname kolektyve
Galimybę tobulėti

Darbo skelbimo numeris
#11507

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. sausio 31 d.
Įvestas:
2006 m. sausio 18 d.

„Peperoni Pizza“ – besiplečiantis picerijų tinklas, kuriam šiuo metu priklauso jau 4 įstaigos. Visos šio tinklo picerijos yra įsikūrę lankomiausiuose sporto klubuose: „Olympic Gym“, „Impuls“, „Impuls+“ ir „Grand Gym“. „Peperoni Pizza“ siūlo platų užkandžių, salotų, karštų patiekalų ir, žinoma, gardžių picų asortimentą.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!