Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #48536

Personalo atrankų konsultantas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pagrindinės atsakomybės apima:

  • aktyvią kandidatų paiešką ir atranką;
  • nuolatinį bendravimą su esamais įmonės klientais;
  • mūsų teikiamų paslaugų pristatymą potencialiems klientams;
  • savo kandidatų bazės kūrimą ir administravimą.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:

  • norite dirbti žmogiškųjų išteklių srityje;
  • esate įgijęs universitetinį išsilavinimą;
  • turite 1+ metų darbo patirtį (įgytą po pagrindinių studijų baigimo);
  • turite pardavimo įgūdžių;
  • laisvai bendraujate ne tik gimtąja lietuvių, bet ir anglų kalbomis (raštu ir žodžiu);
  • esate veržli, nuovoki ir į rezultatą orientuota asmenybė;
  • vairuotojo pažymėjimas ir kitų kalbų mokėjimas - privalumai.

Mes Jums siūlome dirbti tarptautinėje įmonėje, kurioje, kasdien susidurdami su skirtingais žmonėmis iš pačių įvairiausių sričių, įgysite ne tik profesinių žinių, bet ir tobulinsite savo asmeninius įgūdžius.

Pas mus rasite draugišką, kiekvieną rytą besišypsantį kolektyvą ir, kas be ko, patrauklią atsiskaitymo sistemą.

Papildoma informacija

Jei norite kreiptis dėl darbo vietos, prašome atsiųsti savo gyvenimo aprašymą (CV) lietuvių arba anglų kalbomis, nurodydami darbo vietos numerį adresu info@grafton.lt. Jei buvote atvykęs į "Grafton Recruitment" pokalbiui, kreipkitės tiesiai į savo konsultantą (geriausia elektroniniu paštu).
Daugiau darbo pasiūlymų rasite www.grafton.lt
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
Konfidencialumą garantuojame.

Darbo skelbimo numeris
#48536
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!