2022-07-29 11:26:48

Personalo atrankų specialistas (-ė)

CVMarket.lt klientas
700 - 1000 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

  • Vykdyti pofesionalią įvairių sričių specialistų bei kandidatų į mokymus atrankas;
  • Formuoti ir talpinti, platinti darbo skelbimus;
  • Vykdyti potencialių kandidatų paieška įvairiais kanalais “Headhunting”;
  • Vykdyti darbo pokalbius su kandidatais ir juos vertinti bei atrinkti geriausiai tinkančius reikalavimus;
  • Organizuoti potencialių darbuotojų testavimą;
  • Rinkti duomenis apie potencialius darbuotojus, pildyti duomenų bazę pildymas bei palaikyti kontaktus su mokymo įstaigomis, Užimtumo tarnyba ir kitais kandidatų paieškos šaltiniais;
  • Atstovauti įmonę darbuotojų paieškos klausimais, dalyvauti darbo/karjeros mugėse;
  • Aktyviai dalyvauti organizuojant įmonės renginius ir šventes;
  • Atlikti kitas vadovo deleguotas užduotis.

Reikalavimai

Patirtis personalo valdymo/atrankų/pardavimų srityje;

Iniciatyvumas, komunikabilumas, atsakingumas, pozityvumas;

Anglų/rusų kalbos įgūdžiai;

Geri planavimo ir prioritetų nustatymo gebėjimai;

Noras tobulėti ir mokytis.

Įmonė siūlo

Įdomų ir kupiną iššūkių darbą;
Poziciją sparčiai augančioje kompanijoje;
Motyvuojantį atlyginimą;
Karjeros galimybes;
Draugišką profesionalų kolektyvą;
Galimybę suklysti;
Vidinius ir išorinius mokymus.