2022-07-29 11:26:48

Personalo atrankų vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Nuo 850 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Kasdien Tau patikėsime:

  • ruošti ir publikuoti darbo skelbimus;
  • vykdyti darbuotojų paiešką, pirminę atranką;
  • administruoti su personalo veikla susijusius dokumentus, informaciją;
  • suvesti informaciją į dokumentų/personalo valdymo sistemą;
  • kartu su kolegomis rūpintis biuro priežiūra (kanceliarinių ir kitų būtinų prekių užsakymas ir kt.);
  • idėjomis ir pasiūlymais prisidėti prie savo ir komandos veiklos gerinimo.

Reikalavimai

Tikimės, kad Tu:

  • turi ne mažesnę nei 1 (vienerių) metų patirtį žmogiškųjų išteklių valdymo srityje (ypač vertinga patirtis darbuotojų paieškos/atrankos procese);
  • puikiai sutari su skirtingais žmonėmis, o komunikabilumas - viena stipriausių Tavo savybių;
  • pasižymi organizuotumu, (savi)motyvacija;
  • turi gerus darbo MS Office paketu įgūdžius (patirtis dirbant su soc. tinklais, DVS sistemomis – privalumas);
  • turi aukštąjį (ne)universitetinį išsilavinimą (vadybos, psichologijos srities - privalumas).

teiksime Tau pirmenybę, jeigu:

  • turi patirties dirbant su nekvalifikuotų darbuotojų atranka.

Įmonė siūlo

Siūlome (ir pažadame):

  • pozityvią darbo atmosferą - pradedant nuo teigiamo ir pagarbaus požiūrio į darbuotoją;
  • darbą tobulėjančioje įmonėje - plečiamės, diegiame įvairias naujoves;
  • profesionalų ir stabilų, draugišką ir atvirą kolektyvą - visuomet noriai padedame, reguliariai dalinamės patirtimi, teikiame ir priimame grįžtamąjį ryšį;
  • asmeninio ir profesinio tobulėjimo mokymus - tiek vidinius, tiek išorinius;
  • renginius ir iniciatyvas - didžiausias renginys - Įmonės Gimtadienis, o iniciatyvų, siūlymų laukiame iš kiekvieno komandos nario;
  • nuolaidų programą įmonės paslaugoms ir prekėms;
  • reguliarius (pa)skatinimus už komandos darbo rezultatus - finansinius ir ne tik;
  • nuolaidų programą įmonės paslaugoms ir prekėms.
  • darbo užmokestį, priklausantį nuo turimos patirties ir kompetencijų, kurį aptarsime darbo pokalbio metu.