Naujausi skelbimai

Personalo direktorius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 108065

Darbo skelbimo numeris

108065

Darbo aprašymas

Mes siūlome:

*Savirealizacijos galimybes, kuriant ir tobulinant įmones personalo valdymo sistemą.
*Nuolatinį kvalifikacijos kėlimą ir ugdymo programą.
*Kūrybingą, motyvuojančią, skatinančią tobulėti ir pilną iššūkių darbo aplinką.
*Konkurencingą atlyginimą ir visas socialines garantijas.
*Motyvacinį paketą.

Reikalavimai

Jūs turėtumėte:

*Turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą (pageidautina ekonomikos, vadybos, socialinių mokslų srityje);
*Turėti ne mažesnę kaip 2 metų vadovavimo patirtį (pageidautina personalo vadybos srityje);
*Išmanyti personalo vadybos sistemas ir įrankius.
*Mokėti lietuvių, anglų ir rusų (pageidautina) kalbas.
*Turėti vairavimo įgūdžius ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą.

Įmonė siūlo

Tikimės, kad Jūs:

*Esate ambicingas, organizuotas.
*Sugebate greitai priimti teisingus sprendimus, netgi sudėtingose situacijose.
*Esate geras derybininkas.
*Turite sisteminį mąstymą ir gerą įžvalgą.
*Esate kūrybingas ir mokate tuo užkrėsti kitus.
*Sugebate klausyti ir išgirsti.
*Sugebate efektyviai komunikuoti su įvairiais žmonėmis.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugpjūčio 4 d.
Įvestas:
2011 m. liepos 20 d.

Užsienio kapitalo prekybos įmonei nuolatiniam darbui Lietuvoje reikalingas