Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #519150

Personalo samdymo specialistas (statybininkai, montuotojai)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Valandinis yra laisvai samdomų statybos specialistų nuomos platforma. Jūsų atsakomybė - surasti ir pritraukti statybininkus, santechnikus, elektrikus ir kitus statybos srities specialistus dirbti mūsų platformoje. Ketvirtus metus sėkmingai dirbame Lietuvoje, o šiais metais pradedame ambicingą plėtrą į ES rinkas, kur mums reikės šimtų naujų specialistų, kuriuos pasamdysite Jūs!

Pradėjus dirbti parengsite ir su įmonės vadovybe suderinsite specialistų pritraukimo planą ir tam reikalingą biudžetą. Vėliau ieškosite statybos specialistų, bei vykdysite jų atranką.

Reikalavimai

Tikimės, kad:
- turite panašaus darbo patirties statybų ar susijusioje srityje;
- turite įgiję siūlomo darbo pobūdį atitinkantį išsilavinimą ir/ar profesines žinias;
- puikiai dirbate kompiuteriu, savarankiškai randate informaciją;
- laisvai bendraujate bei mokate užsienio kalbas.

Įmonė siūlo

- 6 valandų darbo dieną (nuo 9 iki 16 val);
- gerą atlyginimą, puikias darbo priemones bei sąlygas;
- galimybę mokytis ir greitai kilti karjeros laiptais.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Darbo skelbimo numeris
#519150

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 2000 - 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2021 m. vasario 12 d.
Įvestas:
2021 m. sausio 19 d.

Valandinis - tai visiškai naujas požiūris į statybų veiklos organizavimą. Įkvėpti eBay, Uber, AirBnB platformų pavyzdžių, mes kuriame laisvai samdomų statybininkų platformą. Ir kaip UBER yra didžiausias taksi operatorius, nors pats neturi nei vienos savo taksi mašinos, taip ir mes tikimės tapti vertingiausia statybų bendrove, nors neturime nei vieno darbuotojo statybininko. Šiuo metu sėkmingai veikiame Lietuvoje, o netrukus pradėsime ir tarptautinę plėtrą. Šiai plėtrai įgyvendinti, į savo komandą kviečiame prisijungti rinkodaros vadovą.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!