https://www.cvmarket.lt/64771

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #64771

Personalo skyriaus vyriausiasis specialistas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

V. ŠIAS PAREIGAS EINANČIO VALSTYBĖS TARNAUTOJO FUNKCIJOS13. Kontroliuoja valstybės tarnautojų registro (VATARAS ir VATIS) duomenų teisingumą ir tvarko juos.14. Ruošia VVKT prie SAM valstybės tarnautojų ir darbuotojų komandiruočių į užsienio valstybes ir Lietuvos Respublikos teritorijoje įsakymų projektus, derina juos su Finansų ir apskaitos skyriumi, pasirašytus įsakymus registruoja Personalo skyriuje komandiruotėms skirtame segtuve, pildo komandiruočių įsakymų registrą, užregistruotų komandiruočių įsakymų kopijas teikia Finansų ir apskaitos skyriui bei komandiruojamam darbuotojui, siekiant užtikrinti tinkamą tarnybinių komandiruočių apskaitą.15. Skyriaus vedėjui pavedus rengia įsakymų, raštų personalo klausimais projektus tam, kad vyktų sklandus ir nepertraukiamas VVKT prie SAM darbas.16. Skyriaus vedėjo pavedimu dalyvauja derinant valstybės tarnautojų ir darbuotojų pareigybių aprašymus.17. Nustato valstybės tarnautojų ir darbuotojų sveikatos tikrinimosi eiliškumą, sudaro darbuotojų, turinčių pasitikrinti sveikatą, sąrašą, pildo sveikatos tikrinimo knygeles ir kontroliuoja, kad kiekvienas laiku pasitikrintų sveikatą tam, kad VVKT prie SAM valstybės tarnautojai ir darbuotojai būtų tinkamai pasirengę vykdyti savo pareigas ir atlikti jiems priklausančias funkcijas.18. Padeda valstybės tarnautojams ir darbuotojams įgyvendinti teisę į karjerą VVKT prie SAM.19. Dalyvauja formuojant įstaigos organizacinę kultūrą, kuriant ir įgyvendinant personalo motyvacijos sistemą.20. Kontroliuoja VVKT prie SAM kompiuterinės personalo valdymo sistemos duomenų teisingumą ir ją tvarko: suveda duomenis apie naujus valstybės tarnautojus, darbuotojus jų pareigas ar pareigų pasikeitimą, atleidimo duomenis, siekiant, kad būtų pateikta aktuali informacija apie VVKT prie SAM dirbančius specialistus.21. Skyriaus vedėjui pavedus dalyvauja darbo grupių ir komisijų, susijusių su personalo valdymu, veikloje.22. Padeda struktūrinių padalinių vedėjams vykdyti valstybės tarnautojų ir darbuotojų adaptavimą ir integravimą VVKT prie SAM.23. Pagal kompetenciją dalyvauja rengiant VVKT prie SAM vidaus tvarką reguliuojančių teisės aktų, struktūrinių padalinių veiklą reguliuojančių teisės aktų projektus ir kitus dokumentus personalo valdymo klausimais.24. Pagal kompetenciją kartu su kitais VVKT prie SAM struktūriniais padaliniais kontroliuoja vidaus tvarkos taisyklių laikymąsi, teikia skyriaus vedėjui siūlymus dėl darbo drausmės, darbo ir tarnybos sąlygų VVKT prie SAM gerinimo.25. Pavaduoja kitus skyriaus specialistus jų atostogų, ligos metu ar nesant darbe dėl kitų priežasčių.26. Pagal kompetenciją vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio skyriaus vedėjo pavedimus.


Reikalavimai

turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą socialinių mokslų studijų srities teisės krypties išsilavinimą; mokėti dirbti šiomis kompiuterių programomis: MS Word, MS Excel, MS Outlook, Internet Explorer; turėti darbo patirties biudžetinių įstaigų personalo tvarkymo srityje; gebėti valdyti, kaupti, sisteminti, analizuoti ir apibendrinti informaciją, teikti išvadas ir siūlymus, planuoti ir organizuoti savo darbą; sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, analitiškai vertinti; išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, kitus teisės aktus, reglamentuojančius valstybės tarnybą, darbo santykius, viešąjį administravimą; išmanyti dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisykles, dokumentų rengimo taisykles.


Įmonė siūlo

-


Papildoma informacija

II. PASKIRTIS 4. Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – VVKT prie SAM) Personalo skyriaus (toliau – skyrius) vyriausiojo specialisto pareigybė skirta padėti įgyvendinti Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatymo, Lietuvos Respublikos darbo kodekso nuostatas, tvarkyti VVKT prie SAM valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis (toliau – darbuotojai), apskaitą, padėti formuoti organizacinę VVKT prie SAM kultūrą.


Darbo skelbimo numeris
#64771
Jūs kandidatuojate į:
Personalo skyriaus vyriausiasis specialistas
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!