Naujausi skelbimai

Personalo vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 84608

Darbo skelbimo numeris

84608

Darbo aprašymas

Mūsų klientė - įmonių grupė, viena iš didžiausių maisto produktų gamintojų ir platintojų Lietuvoje, tarptautinių orekinių ženklų atstovė, turinti atstovybių tinklą eilėje V. ir R. Europos šalių.
Šiuo metu vienoje iš grupei priklausančių gamybinių įmonių, esančių Kaliningrado srityje ir turinčių daugiau nei 1 tūkst. darbuotojų, reikalingas

PERSONALO VADOVAS

Darbo pobūdis:
- personalo vystymo strategijos formulavimas ir įgyvendinimas;
- darbuotojų karjeros vadyba;
- darbo užmokesčio ir motyvacijos sistemų vystymas;
- darbuotojų mokymai ir kvalifikacijos kėlimo užtikrinimas;
- darbuotojų poreikio planavimas ir paieška.

Reikalavimai

- aukštasis universitetinis (personalo vadybos specializacija - privalumas);
- didesnė nei 5 metų patirtis personalo vadovo darbe (stambioje gamybinėje įmonėje - didelis privalumas);
- puikus rusų k. ir geras anglų kalbos mokėjimas;
- iniciatyvumas, atsakomybė, lyderio savybės;
- darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Darbo vieta – Kaliningrado sritis.

Papildoma informacija

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik kandidatus, patekusius į antrąjį atrankos etapą.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
visa darbo diena
Galioja iki:
2010 m. balandžio 19 d.
Įvestas:
2010 m. balandžio 12 d.

Nova Lux management solutions ( www.novalux.lt ) - konsultacinė kompanija, dešimt metų dirbanti žmogiškųjų išteklių vadybos srityje. Pagrindinės veiklos sritys – aukštos kvalifikacijos darbuotojų paieška, atranka, vertinimas, praktinių mokymų, seminarų organizavimas bei konsultacijos personalo vadybos klausimais.
Per dešimt veiklos metų Nova Lux management solutions paslaugomis pasinaudojo daugiau nei 2,5 tūkst. Lietuvos bei užsienio kompanijų, įdarbinta daugiau nei 5 tūkst. aukštos kvalifikacijos darbuotojų, paruošta daugiau nei 100 mokymo programų.

Nova Lux - siekiantiems daugiau!